Zakladnica sestankov

Pozdrav, pozdrav!

Ali ti mogoče primanjkuje idej za vodovo srečanje?

Ali ne veš, katero igro bi se lahko igrali na začetku ali koncu srečanja?

Ali nimaš doma kaj početi in si na misiji Ubiti dolgčas?


Če je tvoj odgovor da v vsaj enem od teh primerov, si na pravem mestu!


Želim ti uspešno raziskovanje :)


Anja

Kako je nastala Zakladnica sestankov?

Prvotno idejo, vendar v drugačni obliki, je zanjo imela MČ-načelnica našega rodu. Želela sem si poletnega projekta, s katerim bi kakovostno zapolnila svoj čas, in tako sem v word-obliki začela zbirati in pisati svoje izvedene sestanke. Kasneje sem se odločila projekt razširiti, in zato sem za pomoč prosila še druge MČ- in GG-vodnike našega rodu (tudi tiste, ki so svojo vodniško pot že zaključili). Zaradi lažje uporabe sem se kmalu odločila tudi za izdelavo spletne strani, ki sem jo poimenovala RSM-zakladnica.

Komu je Zakladnica sestankov namenjena?

Vsem, ki si jo želijo uporabljati in imajo do nje dostop :) Torej tabornikom (za zdaj RSM-jevcem, najbolj pa, seveda, MČ-vodnikom in GG-vodnikom ter vodnikom murnov.

Kdaj naj uporabljam Zakladnico sestankov?

Takrat, ko si v časovni stiski s pripravo vodovega srečanja ali pa je tvoj vodnjak idej popolnoma presahnil in ti tako rekoč ne ostane nič drugega (ali pa takrat, ko ti je dolgčas ;)). Odsvetujem pretirano uporabo, saj se bo tako postopoma začela zmanjševati tvoja kreativnost in želja po lastni ustvarjalnosti.

Kako z Zakladnico sestankov naprej?

Našo zakladnico bi lahko primerjali z vrečo brez dna, saj ta ne bo nikoli polna. Zakladnica namreč ni namenjena samo vodnikom, ki si želijo od nje kaj dobiti, temveč tudi vodnikom, ki si želijo vanjo kaj vstaviti. Zakladnica je predvsem namenjena shranjevanju dobrih idej, ki bi jih bilo škoda pozabiti, zato vas nagovarjam, da jo z menoj zavzeto polnite.

Kako lahko prispevam k Zakladnici sestankov?

Zelo preprosto! Če dobiš kakšno supermegabombastišno ali pa samo megabombastično idejo za vodovo srečanje, jo na kratko opiši (zelo mi bo pomagalo, če bo napisano na podoben način, kot so opisani že obstoječi sestanki) in mi jo pošlji na maj elektronski naslov: anja@mejasi.si. Tako bo tvoj prispevek v kratkem (ali daljšem :)) dodan.

Zahvala

Rada bi se zahvalila Ivani Gadnik, Marku Canzuttiju, Lani Vodopivec, Anji Tratnik, Gaji Živec, Jaki Brezavščku, Mihi Kurinčiču in Simonu Mattiazziju za svoje prispevke za Zakladnico sestankov, Maji Mattiazzi za pomoč pri pravopisnih popravkih ter vsem drugim, ki so me ob njeni izdelavi podpirali.